7/24 Tıkla Hemen Ara! 0 850 460 92 90

Dji Inspire 2 Özellikleri ve Detaylı İnceleme

yazan / Pazartesi, 06 Şubat 2017 / Kategori: Blog

Son zamanlarda piyasaya sürülen hem kendi markası altındaki hem de farklı markalardaki droneler arasında en iyi kalitede olan dji inspire 2 drone kiralama sektörünün en çok tercih edilen dronelerinden olmaya hazır. Teknik ve fiziki özellikleri ile daha önce üretilmiş olan kameraları dronelerin hepsinden çok daha kullanışlı ve fark yaratıcı olan bu droneler kullanım kolaylığı ve alanları ile de drone kiralama düşünen veya satın almayı planlayan herkes için büyük avantajlar ve imkanlar oluşturacak küçük uçan cihaz olarak piyasaya sürüldü.

Dji Inspire 2 özellikleri incelendiği zaman tam bir teknoloji harikası olduğu görülecektir. Alanında boy gösteren tüm rakiplerin açık ara rakibi ve baş tacı olan bu küçük uçan cisim havadan çekim yapan muadilleri ile kıyaslandığı zaman aldığı sonuçlar ile ilgilenenleri hayrete düşürüyor.

Hareketli veya duran cisim ve bölge görüntüleme için birebir tasarlanmış ve özellikleri bu yönde belirlenmiş olan Dji Inspire 2 inceleme sonuçlarına bakıldığı zaman birçok ünlü film artist ve yönetmenin hakkında övgüyle bahsettiği bu droneler film efekt çekimlerinde yeni bir heyecan ve yeni bir aksiyon döneminin de başlangıcı olacak gibi görülüyor.

Hızlı sahnelere ayak uydurabilecek ve saatte yüz km/hıza çıkabilen kapasitesi ile toplamda yirmi beş dakika süren şarjı çok uzun sahnelerde bile büyük bir başarı ile kullanılabilecek küçük ve uçabilen bir makine bu aynı zamanda bilgisayarla kontrol ediliyor.