Üsküdar Vapuru ve Martılar

Salı, 22 Aralık 2015 Yazan

Haftasonu Beşiktaş – Üsküdar arası beş dakika süren vapur seferindeki çekimlerimizden bir kesit ve havadan üsküdar çekimlerinden sahneleri sizlerle paylaşıyoruz.

Bursa Karsak Köyündeydik

Salı, 22 Aralık 2015 Yazan

Geçtiğimiz haftalarda Bursa ve çevresinde daha önce belirlediğimiz köylerden görüntüler aldık. Karsak köyünden çok kısa bir demoyu sizlerle paylaşıyoruz.

blank

Havadan Bursa çekimlerimizin ardından Dünya’nın bir çok yerinden Erasmus öğrencilerinin bir araya geldiği özel partide havadan çekim gerçekleştirdik. Bu harika organizasyon için organizatörlere teşekkür ederiz.

blank

Bursa’nın en değerli eğitim kurumlarından Özel Emine Örnek Eğitim kurumları için havadan çekim çalışmalarımız devam ediyor. Bizi seçtikleri için teşekkür ediyoruz.

blank

Hava Durumları Hakkında

Cumartesi, 24 Ekim 2015 Yazan

Uzun süren yağışlı havanın ardından önümüzdeki hafta içerisinde Istanbul ve çevresinde güneşli hava bizleri bekliyor. Havadan çekim çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edebileceğimiz için mutluyuz. Bu süreçte havadan fotoğraf ve video için Tekirdağ, Kocaeli ve Istanbul’da olacağız.

blank

Çanakkale Lapseki’de Havadan Çekimdeyiz

Çarşamba, 09 Eylül 2015 Yazan

Dün akşam 21:00’da yola çıkan ekibimiz Çanakkale Lapseki’de Suluca Tatil Köyünde havadan çekim çalışmalarına devam ediyor. Sabaha karşı çalışmaya başlayan operatörümüz havanın güneşli ama rüzgarın biraz etkili olduğunu belirtti. Havadayız ekibi olarak  bu güzel projenin başarıyla tamamlanacağına inanıyoruz.