Üsküdar Vapuru ve Martılar

Salı, 22 Aralık 2015 Yazan

Haftasonu Beşiktaş – Üsküdar arası beş dakika süren vapur seferindeki çekimlerimizden bir kesit ve havadan üsküdar çekimlerinden sahneleri sizlerle paylaşıyoruz.

Havadan Bursa çekimlerimizin ardından Dünya’nın bir çok yerinden Erasmus öğrencilerinin bir araya geldiği özel partide havadan çekim gerçekleştirdik. Bu harika organizasyon için organizatörlere teşekkür ederiz.

blank

Bursa’nın en değerli eğitim kurumlarından Özel Emine Örnek Eğitim kurumları için havadan çekim çalışmalarımız devam ediyor. Bizi seçtikleri için teşekkür ediyoruz.

blank

Hava Durumları Hakkında

Cumartesi, 24 Ekim 2015 Yazan

Uzun süren yağışlı havanın ardından önümüzdeki hafta içerisinde Istanbul ve çevresinde güneşli hava bizleri bekliyor. Havadan çekim çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edebileceğimiz için mutluyuz. Bu süreçte havadan fotoğraf ve video için Tekirdağ, Kocaeli ve Istanbul’da olacağız.

blank

Çanakkale Lapseki’de Havadan Çekimdeyiz

Çarşamba, 09 Eylül 2015 Yazan

Dün akşam 21:00’da yola çıkan ekibimiz Çanakkale Lapseki’de Suluca Tatil Köyünde havadan çekim çalışmalarına devam ediyor. Sabaha karşı çalışmaya başlayan operatörümüz havanın güneşli ama rüzgarın biraz etkili olduğunu belirtti. Havadayız ekibi olarak  bu güzel projenin başarıyla tamamlanacağına inanıyoruz.

blank

Düğün sezonu tam hızıyla devam ederken havadan düğün çekim organizasyonlarında yer almaktan çok mutluyuz 🙂 Bu haftasonunu Bursa’da Uludağ’ın serin esintisiyle Uludağ üniversitesi Görükle kampüsünde yer alan Holiday Inn Bursa Hotel’de gerçekleşen güzel kır düğünüyle geçirdik.  Drone kiralama hizmeti için Havadayız! ekibini tercih ettikleri için teşekkür ederiz. Hayat boyu mutluluklar diliyoruz.

blank

Dün akşam üstü sert rüzgara rağmen boğazda yat turu sonrasında devam eden Four Seasons Bosphorus Hotel’deki çok özel düğünde havadan video çekimi ve havadan fotoğraf çekimi gerçekleştirdik. Eşsiz bir görsel şölen olduğuna inanıyoruz.  Buradan bir kez daha evliliklerinde kendilerine mutluluklar diliyoruz. Drone kiralama çalışmalarımız tam sezonunda hızla devam ediyor…

Ankara merkezde, Ankara’nın en eski ve tanınan inşaat firması adına  proje öncesi konumlandırma çalışmalarına destek amaçlı belirli yüksekliklerden teknik çekimler ile Şereflikoçhisar’da tanıtım filmi için havadan video çekimleri gerçekleştirdik. Çalışmalarımızın katkı sağlamasını diliyoruz.

blank

Bursa’da Havadan Çekimler Yaptık

Pazartesi, 15 Haziran 2015 Yazan

Bursa’da özellikle Gemlik ve civarında havadan çekimler gerçekleştirdik. Bir kısmını hemen sitemize yükledik, devamıda geliyor. Özel projelerinizde drone kiralama hizmetlerimiz için bizimle hemen iletişime geçin.

blank

Büyükada’da Çekimlerdeydik

Çarşamba, 20 Mayıs 2015 Yazan

19 Mayıs’ta Büyükada Aya Yorgi kilisesinde (manastır) havadan çekimler gerçekleştirdik. 19 mayıs’ın tatil olmasıyla hafta sonunu birleştiren tatilciler nedeniyle İstanbul’da yollar oldukça boştu ama Ada’ya doğru vapurda yola çıktığımızda İstanbul’luların bir kısmının nereye gittiğini görmüş olduk. Çok kalabalıktı ama herkesin yüzünde gülümseme vardı ve keyifliydi. Aynı yoğunluğu uzun bir yokuşun ardında kendini harika bir manzaraya