Ekipmanlarımız

Son teknolojiyi takip ederek kendi ar-ge çalışmalarımızla birlikte tüm müşterilerimize havadan çekim için en iyiyi sunmayı amaçlıyoruz. Yedekli çalışma yöntemimizle tam gün sınırsız hizmet verebiliyoruz. Evet, belki drone kullanabiliyor olabilirsiniz ama yasa gereği operatörsüz kiralama yapamıyoruz. Her drone, bir operatörün üzerine kayıtlıdır ve onun dışında başka kişiler kullanamaz. Drone dışında DJI Ronin MX ve diğer ekipmanlarımızı günlük olarak kiralayabiliriz.

Yeni – DJI Matrice 600 pro + Ronin MX ve Sony a7s2’nin muhteşem uyumuyla sinematik harika görüntüler sunuyoruz!

Ekipmanlarımızın bir kısmını aşağıda bulabilirsiniz, projenin niteliğine göre gerekli ekipmanı temin edebiliyoruz.

Büyük Ölçeklli - DJI Matrice 600 Pro (Yeni)

Büyük Ölçeklli - DJI Matrice 600 Pro (Yeni)

Özellikle Sony a7s ii ile kullanmayı tercih ettiğimiz, Ronin MX sayesinde bir çok profesyonel video kamerayı destekleyen yeni ekipmanımız. 27 Dakika Uçuş Süresi
Büyük Ölçekli - DJI S1000+ Premium

Büyük Ölçekli - DJI S1000+ Premium

Canon Mark III ile set çekimleri için uygun donanım. 12 Dakika Uçuş Süresi
Orta Ölçekli - DJI Inspire 1 ve X3 Kamera

Orta Ölçekli - DJI Inspire 1 ve X3 Kamera

4k Uhd Çekim Kalitesi, Yüksek bitrate oranı, 12 MP Fotoğraf, 18 Dakika Uçuş Süresi
Orta Ölçekli - DJI Phantom 4 Pro

Orta Ölçekli - DJI Phantom 4 Pro

4K 40 fos Video çekimi, 20 MP Fotoğraf kalitesi, 30 Dakika Uçuş Süresi. Film setleri için harika çözüm.
Küçük Ölçekli - DJI Mavic Pro

Küçük Ölçekli - DJI Mavic Pro

27 Dakika Havada kalma süresi, 4k 25 FPS Çekim Kalitesi, Üstün manevra kabiliyetiyle bir çok projede tercih edilmektedir.
Küçük Ölçekli - DJI Mavic Air

Küçük Ölçekli - DJI Mavic Air

Mavic pro'nun bir üst versiyonu Mavic Air 4k 30 fos video kalitesi, 12 mp fotoğraf çekim gücü sayesinde listemizde yer almaya hak kazanıyor. 21 Dakika uçuş süresi, uzun menziliyle oldukça kullanışlı bir drone.
DJI Ronin MX

DJI Ronin MX

Profesyonel bir çok video ve fotoğraf makinesini destekleyen setlerin vazgeçilmezi stabilizer, sarsıntısız harika görüntüler! Özellikle kurumsal tanıtım filmlerinde ve DJI Matrice 600 pro ile birlikte kullanmayı tercih ediyoruz.
DJI Ronin M

DJI Ronin M

Onu sarsıntı önleyici gibi düşünebilirsiniz, sayesinde sinematik, akıcı görüntüler elde edebiliyoruz. Yerini Ronin mx'e bıraksada biz bazı çalışmalarımızda onu kullanmaya devam ediyoruz.
Glidecam HD2000

Glidecam HD2000

Bu ne işe yarıyor dediğinizi duyar gibiyiz. Yıllar yıllar önce, DJI Ronin mx vb. gelişmiş, sarsıntı önleyiciler yoktu. Bu dönemde Glidecam HD2000 gibi manuel ekipmanlarla harika işler çıkarıyorduk. Glidecam'i hala bir çok tanıtım filminde kullanmaya devam ediyoruz.
Sony A7s2

Sony A7s2

4k Raw kayıt özelliği, düşük ışık performansıyla küçük ama özellikleriyle büyük video kamera. Sektöre girmesiyle, kendini kanıtlamış olan Sony A7s2 dslr video kamerayla hem havadan video çekiminde, hem yerden video çekiminde sorunsuz harika görüntüler elde ediyoruz.
Sony A6300 Aynasız Video Kamera

Sony A6300 Aynasız Video Kamera

Sony a7sii video kameranın kardeşi, full frame olmasada bir çok kapsamlı işte bizimle harika işler çıkardı. Daha kompakt ve hafif olması nedeniyle, arazide, doğada belgesel çekimlerinde kullanmayı tercih ediyoruz. Bazı durumlarda DJI Matrice 600 PRO ile havada kalma süresini arttırmamız gerekbiliyor bu durumda a7s2 yerine a6300'ü tercih ediyoruz.
Black Magic 4k

Black Magic 4k

Setlerin vazgeçilmezi Black Magic 4k'yı havadan çekim hizmetlerimizde kullanıyoruz. 4K ve Ultra HD video kayıt, EF Lens Uyumlu.
Canon 5 d Mark 3

Canon 5 d Mark 3

61 noktalı otomatik odaklama ve 6 fps sürekli çekim özelliğine sahip 22,3 MP tam kare DSLR fotoğraf makinesi.
Go Pro Hero 4 Black Edition

Go Pro Hero 4 Black Edition

30 kare/saniye hızında 4K yani Ultra HD video kaydı ve Harika Görüntüler. Go Pro'yu bilmeyeniniz yoktur, biz onu daha çok kurumsal tanıtım filmi çalışmalarımızda timelapse amaçlı kullanıyoruz. Bazı projelerimizde, hareketli sahnelerde gene go pro'yu tercih edebiliyoruz.

Fiyatlarımız Neden Daha Uygun?

Bir ekipmanı doğru kullanabilmenin, onunla zaman geçirmek, her ortamda ve şartta kullanmak olduğuna inanıyoruz. Projenin boyutu ne olursa olsun, sahip oluğumuz geniş ekipman yelpazesi sayesinde, yatırımı baştan yaparak, kiralama yoluna gitmeden tüm projelere cevap verebilecek ekipmanlara sahibiz. Bu sayede daha uygun çözümler oluşturup, en iyi tanıtım filmini ortaya çıkarabiliyoruz.