Havadayız! Hakkında

2015 Yılı içerisinde planladığımız gibi katkıda bulunduğumuz projelerin havadan görüntünlenmesi fikriyle Hava çekimleri konusunda “Havadayız!” markamızla çalışmalarımıza başladık. Sadece ilgilendiğimiz projelerin dışında turizm, inşaat, organizasyon ve özel işlerde yer almayıda hedefliyoruz.

2021 yılına geldiğimizde, hedeflediğimiz gibi Türkiye genelinde havadan çekim, drone kiralama konusunda 700’ün üzerinde projeyi tamamladık. İnşaat sektöründe drone kullanımına yönelik getirdiğimiz yenilikler, proje sürecinin takibi, raporlanması, sunumu ve pazarlanması yönünde büyük fayda sağladı. 2020 yılında geliştirdiğimiz alt yapıyla Milas Başkaköy örneğindeki gibi konumu detaylı anlatan, 3 boyutlu inşaat projesinin modelini yerleştirebildiğimiz yeni bir uygulama sunduk. Her yeni projeyle havadan 360 sanal tur uygulamalarımızı geliştirmeye devam ediyoruz.

Her daim devam ettiğimiz ar-ge çalışmaları, teknik ekipmanlarımızın yeterliliği ve deneyimli pilotlarımız ile bu alanda en kaliteli hizmeti veriyoruz. Çekim sonrası profesyonel montaj uygulamalarımızla komple bir çözüm sunuyoruz. Final cut pro, Adobe premiere pro, Davinci resolve gibi sektörde yer edinmiş tüm kurgu, video düzenleme programlarına hakimiz. Video düzenleme hizmetini kendi ekibimizle sunduğumuz için, daha uygun bütçelerle size hizmet verebiliyoruz.

İlkelerimiz

  • Müşteri Odaklılık,
  • Müşteri beklentilerini eksiksiz algılamak, bu beklentileri çalışmalarımızda esas almak,
  • Profesyonel çözümler üretmek,
  • Gelişime açık, modern bir anlayış benimsemek,
  • İşimizi ilk seferde doğru yapmak,
  • Teknolojinin tüm renklerini taşımak

Misyonumuz

Kullanıcılarımızın tasarruf, konfor, hız, güvenlik ve kaliteli hizmet gerçekleştirme süreçlerini  artıracak, müşterilerimiz için katma değer oluşturacak, kaliteli, gelişmiş çözümler ve projeler üreten drone teknolojileri firması olmak.

Vizyonumuz

Drone teknolojilerinde Türkiye’de öncü marka olmak, ülkemize fayda sağlayacak teknolojileri yakından takip ederek yerel kullanıma adapte etmek, tanıtmaktır.

Kamera Arkası Görüntülerimiz

TOP Hemen Arayın!