DJI Matrice 600 Pro Test Videosu

Çekim öncesi Çanakkale Biga'da Matrice 600 Pro'yu test ediyoruz.
Havadayız! Havadan Çekim, Drone Kiralama Hakkımızda Sayfası Kartvizit Görseli

Havadayız! Havadan Çekim, Drone Kiralama Hakkımızda Sayfası Kartvizit Görseli

Havadayız Hakkında ?

2015 Yılı içerisinde planladığımız gibi katkıda bulunduğumuz projelerin havadan görüntünlenmesi fikriyle Hava çekimleri konusunda “Havadayız!” markamızla çalışmalarımıza başladık. Sadece ilgilendiğimiz projelerin dışında turizm, inşaat, organizasyon ve özel işlerde yer almayıda hedefliyoruz.

2021 yılına geldiğimizde, hedeflediğimiz gibi Türkiye genelinde havadan çekim, drone kiralama konusunda 700’ün üzerinde projeyi tamamladık. İnşaat sektöründe drone kullanımına yönelik getirdiğimiz yenilikler, proje sürecinin takibi, raporlanması, sunumu ve pazarlanması yönünde büyük fayda sağladı. 2020 yılında geliştirdiğimiz alt yapıyla Milas Başkaköy örneğindeki gibi konumu detaylı anlatan, 3 boyutlu inşaat projesinin modelini yerleştirebildiğimiz yeni bir uygulama sunduk. Her yeni projeyle havadan 360 sanal tur uygulamalarımızı geliştirmeye devam ediyoruz.

Her daim devam ettiğimiz ar-ge çalışmaları, teknik ekipmanlarımızın yeterliliği ve deneyimli pilotlarımız ile bu alanda en kaliteli hizmeti veriyoruz. Çekim sonrası profesyonel montaj uygulamalarımızla komple bir çözüm sunuyoruz. Final cut pro, Adobe premiere pro, Davinci resolve gibi sektörde yer edinmiş tüm kurgu, video düzenleme programlarına hakimiz. Video düzenleme hizmetini kendi ekibimizle sunduğumuz için, daha uygun bütçelerle size hizmet verebiliyoruz.

İlkelerimiz

  • Müşteri Odaklılık,
  • Müşteri beklentilerini eksiksiz algılamak, bu beklentileri çalışmalarımızda esas almak,
  • Profesyonel çözümler üretmek,
  • Gelişime açık, modern bir anlayış benimsemek,
  • İşimizi ilk seferde doğru yapmak,
  • Teknolojinin tüm renklerini taşımak

 

Misyonumuz

Kullanıcılarımızın tasarruf, konfor, hız, güvenlik ve kaliteli hizmet gerçekleştirme süreçlerini  artıracak, müşterilerimiz için katma değer oluşturacak, kaliteli, gelişmiş çözümler ve projeler üreten drone teknolojileri firması olmak.

Vizyonumuz

Teknolojinin tüm renklerinde, global bir marka olmak.

Kamera Arkası Görüntülerimiz

Tanıtım ve Prezentasyon

Havadayız ekibi olarak firma yetkilileri ile temasa geçilip firmamız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilendirme yapılmaktadır.

Sunum sırasında yetkililere tecrübeli personelimiz tarafından ürün gamlarımız, firmamızın yürüttüğü projeler, AR-GE çalışmalarımız v.b. konularda kısa bilgiler verilir.

Projelendirme

blank

Görüşmeler sırasında müşteri beklentileri en iyi şekilde analiz edilerek ihiyaçları tespit edilir. Bu tespitlere göre ihtiyaçlarını karşılayacak optimum çözümler değerlendirmelerine sunulur. Karşılıklı istişareler sonucunda firma yetkililerimizin yönlendirmeleriyle kullanılabilecek en uygun ekipman ve çekim yöntemi belirlenir.

Fiyatlandırma

Görüşme sonucunda satış ve pazarlama departmanı tarafından mutabık kalınan ekipman ve çekim yöntemi, şartları göz önünde bulundurularak detaylı bir fiyat çalışması yapılır. Belirlenen fiyatlar teklif dosyasına eklenerek firmaya teslim edilir.

Kabul ve Sözleşme

blank

Proje ile ilgili hazırlanan detaylı teklif dosyası müşteri tarafından incelenir. Eğer gerekirse fiyatlar ve/veya sözleşme şartlarıyla ilgili değişiklik/düzeltme v.s. yapılır. Mutabık kalınan şartlar neticesinde sözleşme imzalanır.

Proje Yönetimi

blank

İmzalanan sözleşme dahilinde Havadayız ekibi gerekli olan adımları atarak bölge veya tesiste keşif gerçekleştirir. Uygun hava şartları, acil durum noktaları belirlenir. Belirlenen gün ve saatte uygun koşullar dahilinde minimum 2 profesyonel çekim ekibiyle kayıt gerçekleştirilir.

Proje Sonlandırma

Sözleşme gereğince yapılan çekimler montaj ekibi tarafından en ince ayrıntısına kadar incelenerek maksimum verimlilik alınacak şekilde montajlanır ve müşteriye istenilen formatta teslim edilir.

TOP Call Now ButtonHemen Arayın!