Örnek Video İçin Play'e Basın

Sultan Ahmet Camii

Havadayız Kartvizit

Havadayız Hakkında ?

2015 Yılı içerisinde planladığımız gibi katkıda bulunduğumuz projelerin havadan görüntünlenmesi fikriyle Hava çekimleri konusunda “Havadayız!” markamızla çalışmalarımıza başladık. Sadece ilgilendiğimiz projelerin dışında turizm, inşaat, organizasyon ve özel işlerde yer almayıda hedefliyoruz.

Her daim devam ettiğimiz ar-ge çalışmaları, teknik ekipmanlarımızın yeterliliği ve deneyimli pilotlarımız ile bu alanda en kaliteli hizmeti veriyoruz. Çekim sonrası profesyonel montaj uygulamalarımızla komple bir çözüm sunuyoruz.

İlkelerimiz

  • Müşteri Odaklılık,
  • Müşteri beklentilerini eksiksiz algılamak, bu beklentileri çalışmalarımızda esas almak,
  • Profesyonel çözümler üretmek,
  • Gelişime açık, modern bir anlayış benimsemek,
  • İşimizi ilk seferde doğru yapmak,
  • Teknolojinin tüm renklerini taşımak,

 

Misyonumuz

Kullanıcılarımızın tasarruf, konfor, hız, güvenlik ve kaliteli hizmet gerçekleştirme süreçlerini  artıracak, müşterilerimiz için katma değer oluşturacak, kaliteli, gelişmiş çözümler ve projeler üreten bir teknoloji firması olmak.

Vizyonumuz

Teknolojinin tüm renklerinde, global bir marka olmak.

Tanıtım ve Prezentasyon

Havadayız ekibi olarak firma yetkilileri ile temasa geçilip firmamız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilendirme yapılmaktadır.

Sunum sırasında yetkililere tecrübeli personelimiz tarafından ürün gamlarımız, firmamızın yürüttüğü projeler, AR-GE çalışmalarımız v.b. konularda kısa bilgiler verilir.

Projelendirme

Görüşmeler sırasında müşteri beklentileri en iyi şekilde analiz edilerek ihiyaçları tespit edilir. Bu tespitlere göre ihtiyaçlarını karşılayacak optimum çözümler değerlendirmelerine sunulur. Karşılıklı istişareler sonucunda firma yetkililerimizin yönlendirmeleriyle kullanılabilecek en uygun ekipman ve çekim yöntemi belirlenir.

Fiyatlandırma

Görüşme sonucunda satış ve pazarlama departmanı tarafından mutabık kalınan ekipman ve çekim yöntemi, şartları göz önünde bulundurularak detaylı bir fiyat çalışması yapılır. Belirlenen fiyatlar teklif dosyasına eklenerek firmaya teslim edilir.

Kabul ve Sözleşme

Proje ile ilgili hazırlanan detaylı teklif dosyası müşteri tarafından incelenir. Eğer gerekirse fiyatlar ve/veya sözleşme şartlarıyla ilgili değişiklik/düzeltme v.s. yapılır. Mutabık kalınan şartlar neticesinde sözleşme imzalanır.

Proje Yönetimi

İmzalanan sözleşme dahilinde Havadayız ekibi gerekli olan adımları atarak bölge veya tesiste keşif gerçekleştirir. Uygun hava şartları, acil durum noktaları belirlenir. Belirlenen gün ve saatte uygun koşullar dahilinde minimum 2 profesyonel çekim ekibiyle kayıt gerçekleştirilir.

Proje Sonlandırma

Sözleşme gereğince yapılan çekimler montaj ekibi tarafından en ince ayrıntısına kadar incelenerek maksimum verimlilik alınacak şekilde montajlanır ve müşteriye istenilen formatta teslim edilir.