Ekibimiz

Havadan çekim çalışmalarımızı yürüten, sorumluluk sahibi, dinamik ekibimiz doğada olmayı seven, insani değerlere karşı saygılı, hayata karşı belli bir duruşu, belirli amacı olan kişilerden oluşmaktadır. Yeni teknolojileri yakından takip eden ekibimiz, drone kiralama konusunda Türkiye’nin ilk oluşumlarından biridir.

Yıldıray Boztepe

Kurucu, Drone Operatörü, Yönetmen

Proje takibi, müşteri ilişkileri ve kalite çalışmalarını yürütmektedir. Aynı zamanda sahada drone çekimlerinde ve tanıtım filmlerinde aktif rol oynamaktadır.

Gürhan Daşçı

Koordinatör

Projelerin koordinasyon sürecini yönetmektedir. Aynı zamanda, ekibimizin en deneyimli drone operatörüdür.

Batuhan Şimşekli

Drone Operatörü, Fotoğrafçı

Tüm süreçlerimizde aktif rol alan Batuhan, Vanlife Digital Agency reklam ajansımızda görev yapmakta olup Havadayız'a destek vermektedir. Bir projede onunla çalışıyorsanız, tüm süreci kendisine teslim edebilir, bitmeyen enerjisiyle nasıl kısa sürede çözüme ulaştırdığını görebilirsiniz.

Kutay Başpınar

Kurgu ve Montaj

After effects, adobe premiere, final cut pro gibi programlar da hızlı ve kaliteli çalışmalarıyla müşterilerimize en hızlı, en kalitelisini sunmamız da yardımcı olmaktadır. Dronelara olan merakı sayesinde parrot mambo serisi mini dronelarla yapamayacağı şey yoktur :)

Kübra Boztepe

İdari İşler

Mali konuların tamamıyla Kübra ilgilenmektedir. SHGM izinleri, sözleşmelerden sorumludur.

Sizde ekibimizde yer almak isterseniz aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Kendini geliştirmek isteyen ve doğayı seven arkadaşlar bize ulaşabilir.

Açık Pozisyonlarımız

  • Deneyimli drone operatörü
  • Videographer
  • Fotoğrafçı
  • Metin Yazarı

İletişim Bilgilerimiz

  • E-mail : yildiray@havadayiz.com
  • Gsm : 0554 617 47 60
TOP Hemen Arayın!