Ekibimiz

Havadan çekim çalışmalarımızı yürüten, sorumluluk sahibi, dinamik ekibimiz doğada olmayı seven, insani değerlere karşı saygılı, hayata karşı belli bir duruşu, belirli amacı olan kişilerden oluşmaktadır. Yeni teknolojileri yakından takip eden ekibimiz, drone kiralama konusunda Türkiye’nin ilk oluşumlarından biridir.

Yıldıray Boztepe

Kurucu, Drone Operatörü, Yönetmen

Proje takibi, müşteri ilişkileri ve kalite çalışmalarını yürütmektedir. Aynı zamanda sahada drone çekimlerinde ve tanıtım filmlerinde aktif rol oynamaktadır.

Gürhan Daşçı

Koordinatör

Projelerin koordinasyon sürecini yönetmektedir. Aynı zamanda, ekibimizin en deneyimli drone operatörüdür.

Doğukan Ataş

Art Director

Tüm süreçlerimizde aktif rol alan Doğukan, Vanlife Digital Agency reklam ajansımızda görev yapmakta olup Havadayız'a destek vermektedir. Bir projede onunla çalışıyorsanız, tüm süreci kendisine teslim edebilir, bitmeyen enerjisiyle nasıl kısa sürede çözüme ulaştırdığını görebilirsiniz.

Kutay Başpınar

Kurgu ve Montaj

After effects, adobe premiere, final cut pro gibi programlar da hızlı ve kaliteli çalışmalarıyla müşterilerimize en hızlı, en kalitelisini sunmamız da yardımcı olmaktadır. Dronelara olan merakı sayesinde parrot mambo serisi mini dronelarla yapamayacağı şey yoktur :)

Kübra Boztepe

İdari İşler

Mali konuların tamamıyla Kübra ilgilenmektedir. SHGM izinleri, sözleşmelerden sorumludur.

Livanur Engin

Koordinatör Yard.

Havadan çekim konusunda uzman ekibimiz, etkinliklerde kameramanlık hizmeti gibi farklı alanlarda da faaliyet göstermektedir. Liva bu çalışmaların koordinasyonunu sağlamakta ve görselliğin ön planda olduğu video çekimleri, tanıtım filmlerinde storyboard - moodboard gibi ön çalışmaları yürüterek, ekip için koordinasyonu sağlamaktadır.

Aslı Toprak

Videographer

Ekibimize yeni katılan Aslı, deneyimi, sonuç odaklı fikirleriyle çalışmalarımıazda fark yaratmaktadır. Video çekimlerinde ajansımız Ajans Pinea özellikle kurumsal tanıtım filmlerinde Aslı'nın görüntü yönetmenliğine güvenmektedir.

Emirhan Tekin

Videographer

Belgesel, kısa film, uzun metrajlı filmlerde backstage çekimlerimizde aktif rol oynamaktadır. Fotoğraf çekimlerimiz de her zaman Emirhan'ın kadrajına güveniyoruz :)

Sizde ekibimizde yer almak isterseniz aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Kendini geliştirmek isteyen ve doğayı seven arkadaşlar bize ulaşabilir.

Açık Pozisyonlarımız

  • Deneyimli drone operatörü
  • Videographer
  • Fotoğrafçı
  • Metin Yazarı

İletişim Bilgilerimiz

  • E-mail : yildiray@havadayiz.com
  • Gsm : 0554 617 47 60
TOP