Ekibimiz

Havadan çekim çalışmalarımızı yürüten, sorumluluk sahibi, dinamik ekibimiz

Yıldıray Boztepe

Yıldıray Boztepe

Kurucu

Proje takibi, müşteri ilişkileri ve kalite çalışmalarını yürütmektedir.

Kutay Başpınar

Kutay Başpınar

Kurgu ve Montaj

After effects, adobe premiere, final cut pro gibi programlar da hızlı ve kaliteli çalışmalarıyla müşterilerimize en hızlı, en kalitelisini sunmamız da yardımcı olmaktadır. Dronelara olan merakı sayesinde parrot mambo serisi mini dronelarla yapamayacağı şey yoktur :)

Eren Düzenli

Eren Düzenli

Görsel Yönetmen

Ödül alan bir çok fotoğrafı, farkı gören, ayrıntıları analiz eden ve en iyi sonucu hedefleyen Eren, her projede uzman bakış açısıyla fark yaratmaktadır.

Livanur Engin

Livanur Engin

Koordinatör

Havadan çekim konusunda uzman ekibimiz, etkinliklerde kameramanlık hizmeti gibi farklı alanlarda da faaliyet göstermektedir. Liva bu çalışmaların koordinasyonunu sağlamakta ve görselliğin ön planda olduğu video çekimleri, tanıtım filmlerinde storyboard - moodboard gibi ön çalışmaları yürüterek, ekip için koordinasyonu sağlamaktadır.

Emirhan Tekin

Emirhan Tekin

Videographer

Belgesel, kısa film, uzun metrajlı filmlerde backstage çekimlerimizde aktif rol oynamaktadır. Fotoğraf çekimlerimiz de her zaman Emirhan'ın kadrajına güveniyoruz :)

Aslı Toprak

Aslı Toprak

Videographer

Ekibimize yeni katılan Aslı, deneyimi, sonuç odaklı fikirleriyle çalışmalarımıazda fark yaratmaktadır. Video çekimlerinde ajansımız Ajans Pinea özellikle kurumsal tanıtım filmlerinde Aslı'nın görüntü yönetmenliğine güvenmektedir.