Tanıtım Filmi Çekimi

Kurumsal tanıtım filmlerinizde, tüm iş akışınızı ve vurgulamak istediğiniz mesajı öne çıkarmak için detaylı ön çalışma yapıyoruz. Ön çalışma kapsamında firmanızın farklı alanlarında keşifler yaparak notlar alıyor, açıları ve sahneleri belirliyoruz.

Tanıtım filminizde size sunacağımız teklifimizde drone çekimine mutlaka yer veriyoruz. İç mekan çekimlerimizde hiç bir zaman saat veya dakika bazlı projelendirme yapmıyoruz.

Kurumsal tanıtım filmi çekiminde tüm imkanlarımızı kullanarak en hızlı çözümü üretiyoruz. Hazır müzik yerine konservatuar öğrencileriyle birlikte sadece sizin kurumsal tanıtım filminiz için beste ve kayıt çalışmaları yapıyoruz.

Bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz kurumsal tanıtım filmlerinden örnekleri aşağıda paylaşıyoruz.

D-resort Göcek Otel Tanıtım Filmi

Saray Muhallebicisi Tanıtım Filmi

Divan Acenteler Gecesi MFÖ Konseri Etkinlik Çekimi

Academia Viva Öğrenci Yurdu Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi talebinize istinaden en hızlı çözümü üretiyoruz. 7/24 Bize Hemen ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri : 0543 224 4951

Her yeni tanıtım filmi projesine büyük bir heyecanla başlıyor, sizlerden aldığımız olumlu dönüşlerle gururla yolumuza devam ediyoruz. Türkiye’nin her yerinde bu güne kadar 200’ün üzerinde farklı sektörlerde firmaya hizmet verdik. Gelin birlikte harika bir tanıtım filmi ortaya çıkaralım.

Tanıtım Filmi Nedir?

Günümüzde bir işi doğru şekilde anlatmanın en etkileyici yöntemlerinden biri tanıtım filmleridir. Çağımızın getirdiği yenilikler ile birlikte kitlelere hızlı ve etkin bir şekilde ulaşmanın kolay yolu olan tanıtım filmleri, teknolojik gelişmeler ile birlikte çok farklı bir boyut kazanmıştır. Bu sebepten dolayı yaptığınız işi tanıtım filmlerine yansıtmak daha büyük kitlelere ulaşmanızda sizlere yardımcı olacaktır.

Tanıtım filmi, görsel öğretiyi işitsel öğretiyle destekleyen, en etkili iletişim kaynaklarındandır. Videoların görsel bir zenginliğe sahip olması ve aynı zamanda verilecek mesajın duygu ve düşüncesini daha içselleştirerek iletmesi, akılda kalıcılık ve güvenilirlik sağlamakla birlikte, videoların daha yoğun tüketilmesindeki en büyük etkenlerden biri olma özelliği taşımaktadır. Bir diğer ve önemli faktör ise, modern çağ insanlarının, yazının karmaşık ve zahmetli olduğunu düşünerek videolara yönelmesidir.

Tanıtım filmi hazırlamanın temel kriteri; hangi kitleye, hangi mesajı vermek istediğinizi belirlemektir. Henüz ön prodüksiyon aşamasında, mesajı ve kitleyi belirlemek adına hedef kitle analizlerine başvurulabilir. Analiz sonuçlarına göre görsel tasarımlar, müzikler ve ses dinamikleri oluşturulur. Ortaya çıkan dinamiklere uygun olarak gerekli planlama yapılır.

Kurumsal tanıtım filmi hazırlıkları üç aşamalı olarak ele alınır. Sırasıyla; senaryo taslağı (Sinopsis), storyboard hazırlanması, ekip ve ekipman planlamasından oluşmaktadır.

Kurumsal Tanıtım Filmi İş Süreci

  • Storyboard – Ön Çalışma
  • Kurum içi detaylı video çekimleri
  • Havadan Drone Çekimleri
  • Destekleyici röportaj çekimleri
  • Seslendirme Çalışmaları
  • Yaratıcı, kurumun temasını yansıtan post prodüksiyon hizmeti
  • Türkçe, İngilizce ve diğer dillerde altyazı desteği

Tanıtım Filmi Çekimlerimizden Kamera Arkası Fotoğraflar

 Tanıtım filmi çekimi hakkında bilgi almak için 7/24 05546174760 Nolu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Hemen Teklif Al

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP Hemen Arayın!