Sanal Tur

Ziyaretçilerin gezilen mekanı 360 derece (sağa-sola, aşağı-yukarı) bakarak algılamasını sağlayan, sanki o mekandaymışlar hissini veren en etkili ve en yeni görsel tanıtım yöntemlerinden biridir. Videoda olmayan fotoğraf kalitesi, fotoğrafta olmayan hareket kabiliyeti vardır. Video görüntülerinin veremediği özgürlük hissini verebilirsiniz. Tamamen interaktif bir uygulamadır. Gideceğiniz yönü siz tayin eder, dilerseniz yakınlaşır veya uzaklaşırsınız. Derinliği olması sebebiyle, fotoğrafın veremediği gerçeklik hissini yaratabilirsiniz.

3. BOYUT
Tv, bilgisayar ekranı kağıt vs üzerindeki çizimler genel olarak yalnızca iki boyutu içerir. Bu boyutlar uzunluk ve genişliktir. 2 boyutta gerçekliği tam olarak yansıtamaz. Ancak “3 boyut” dediğimiz şeyde bu iki boyuta bir 3. boyut daha eklenir.

DERİNLİK
Cisimler uzunluk, genişlik ve derinliği ile görebiliyor, gösterebiliyorsak bu durumda 3 boyuttan bahsedebiliriz. Gerçekliğin temsil edilmesi bu durumda daha kolay olur. 3 Boyutlu Panorama hizmetiyle internet ortamında çok sayıda müşteriye, çok hızlı ve etkileyici bir şekilde daha ekonomik olarak ulaşabilirsiniz. İşlemeniz mekanınız günün belli saatlerinde açık kalırken, Panoramik görüntülerle haftanın 7 günü, günün 24 saati işletmenizi ziyaret etmelerini sağlarsınız. 24 saat açık olan işletme bile olsanız, panoramik uygulama mesafeleri yok eder. Potansiyel müşteri adaylarınız evlerinden, ofislerinden çıkmadan farklı ilçe, şehir, hatta farklı ülkede bile olsalar işletmenizi gezebilir bilgi sahibi olabilirler.

Aşağıda sanal tur çalışmalarından bazılarını bulabilirsiniz. Havadan 360 derece çekimlerle ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mesa Koz Örnek Daire Sanal Tur

Tahincioğlu Nidapark Küçükyalı Örnek Daire Sanal Tur

DCM Mould Fabrika Sanal Tur Çekimi

Sanal tur hakkında bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Teklif Al
TOP Hemen Arayın!