Havadan Çekim Hizmeti

2012 yılında tanıştığımız drone teknolojisini o günden buyana büyük bir heyecanla kullanıyoruz ve kendimizi havadan çekim hizmetimizde en iyisine ulaşmak için yeniliyoruz.

Deneyimli drone operatörlerimiz, güncel ekipmanlarımızla Türkiye'nin her yerinde drone kiralama ve havadan çekim hizmeti veriyoruz.

Müşteri Hizmetleri

Drone Kiralama Hizmetimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Hemen Arayın!
Gsm : 0543 224 49 51

Havadan Çekim Hizmetimiz Hakkında

Türkiye'nin her köşesinde yüzden fazla havadan çekim projesi gerçekleştirdik. Başladığımız günden bu yana devamlı düşünüyoruz, araştırıyoruz ve geliştiriyoruz. Yerimizde durmayı hiç istemedik, gelişim odaklı, yenilikçi yönümüz sayesinde havadan çekim hizmetinde farklılığımızı çok rahat gösterebildik. Yeni gerçekleştireceğimiz projeler için her konuda tüm ihtiyaçlar için referanslarımızdan güç alıyoruz. Havadan çekim konusunda özellikle inşaat sektöründe önde gelen firmalardan biri olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Sivil havacılık G.M. ve üretici firmalardan aldığımız sertifikaların geçerliliğini takip ediyoruz ve tüm eğitimleri hassasiyetle takip ediyoruz. Havadan çekim ekipmanlarımızın bakım ve kontrollerini sürekli yapıyoruz.

Biz sadece havadan çekim değil, bu alanda teknolojinin imkan tanıdığı tüm verimli projeleri hayata geçiriyoruz.

  • Tarım konusunda nir kameralar ile "dronela verimlilik ölçümü" çalışmaları yürütüyoruz.
  • Madencilik sektöründe "dronela arazi keşif çalışmaları" yapıyoruz.
  • Drone yardımıyla ortofoto, fotogrametri alanında ciddi projeler gerçekleştiriyoruz.
  • Ormanlarımızdaki zararlıların vermiş olduğu hasarı tespit etmek için drone kiralama hizmetimizle özel yöntemler kullanıyoruz.
  • Sosyal sorumluluk politikamız gereği arama, kurtarma çalışmalarında uzun menzilli (8 KM) insansız hava araçlarımızla ücretsiz hizmet sunuyoruz.
  • Radyo, tv, sinema öğrencilerinin çalışmalarında havadan çekim için ücretsiz destek veriyoruz.
  • Turcell, Vodafone gibi operatörler için dikey kapsama testlerini, özel geliştirdiğimiz yöntemler ile dronela hızlı ve sorunsuz gerçekleştiriyoruz.

Havadan çekim konusunda yeni projelerde sizinle çalışmayı çok isteriz. Havadan çekim ücretlerimiz hakkında bilgi almak için bizi ne zaman isterseniz  0543 224 49 51 nolu telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Havadan Çekim Videoları

Binlerce km yol kattettik ve geride yüzlerce referans bıraktık. Her geçen gün yeni müşterilerimizle, yolumuza daha güçlü devam ediyoruz.

400'ün üzerinde havadan çekim videomuza youtube kanalımızdan ulaşabilirsiniz. Özellikle inşaat alanında birbirinden farklı referanslarımız bulunuyor. Bazı drone çekimlerini gizlilik sözleşmelerimiz gereği yayınlayamıyoruz.

Nike İstanbulX

Rönesans GY Piazza Projesi

Tahincioğlu Nidapark Küçükyalı

TOP Hemen Arayın!