Basında Biz

Basında yer alan havadan çekim ve diğer konulardaki haberlerimiz.

 

Turkcell Şebekesinde "Drone" Teknolojisi

Be Sistem İleri Teknolojiler A.Ş. Havadayız markasıyla en iyi hizmeti vermeye devam ediyor. Haberin Detayı: Turkcell, ulaşımı zor olan alanlarda şebeke kalitesini sağlamak için "drone" adı verilen uzaktan kumandalı hava araçlarını kullanmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde, 3. Boğaz Köprüsü ve İzmit Körfez Köprüsü inşaat alanlarında, dikey kapsama kalitesini ölçmek üzere ilk kez drone kullanıldı.

Havadayiz.com aracılığı ile Drone Kiralama Hizmeti

Peki bu cihazları ne tür faaliyetler için kullanılabilir? Hava aracının üzerinde yer alan gelişmiş kamera donanımı ile büyük ve orta ölçekli projelerinizin tanıtımlarını, reklam filmlerini hazırlatabilirsiniz.

St İnşaat Malzeme Dergisi Eylül Sayısı

Bir inşaat projesini başından sonuna kadar izleyebiliyorsunuz. Projenin fotoğraf ve videosunu düzenli olarak arşivliyoruz.

Havadan Çekim Kampanyaları Havadayiz.com’da

Havadan çekim son dönemin en çok konuşulan konularından bir tanesi. Tanıtım filmlerinin, dizi setlerinin hatta filmlerin en görkemli sahneleri artık multikopterler ile havadan çekiliyor.

Havadan Çekim için Havadayiz.com

Teknolojik gelişmelerin hayatımıza derin bir şekilde nüfuz ettiği bir gerçek. Gün geçtikçe gelişen teknolojiyi, işimizde, evimizde ve çevremizdeki bir çok alanda yakından takip ediyoruz

Yeni Trend Havadan Çekim

Günümüzün en trend cihazlarından olan dronelar, ilk başlarda her ne kadar hobi amacıyla kullanılsa da artık havadan çekilen sahnelerde sık sık karşımıza çıkıyor.
İstanbul Ticaret Odası Gazetesi
Haber Detayı

İstanbul Ticaret Odası Gazetesi

TOP Hemen Arayın!