360 Derece Video

blank

360 Derece Video
Özellikle son yıllarda teknolojinin de ilerlemesi ile Oteller, Kongre Salonları, Müze, İnşaatlar, Hastaneler, Turistik tesisler, Cafeler, Restoranlar, Belediyelere ait cadde ve sokaklar, Holdingler, İşyerleri, Marketler vb. alanların ziyaret edilmesinden önceki gösteriminin yapılmasında yaygın bir araç oldular. Panoramik videolarla yapılan sunumlarda, ziyaretçinin kendilerini canlı-hareketli görüntülerle o mekânda gibi hissetmesi sağlanmaktadır. Gezilesi, görülesi yerler farklı şehir hatta farklı ülkelerde bile olsalar ziyaretçi için sadece bir tık ötede olur. Sanal turların alt yapısı normal videolar gibi çok büyük yer kaplamadığından internet üzerinden ziyaret edilmesi kolaydı. Fuar, sergi, kongre vb uygulamalarda sergilenmesi için yüksek çözünürlükteki halinin bir CD – DVD üzerinde barındırılması çok kolaydır. 360 derece video uygulaması, klasik alıştığımız çekim tekniklerinden farklı bir teknik ve ekipmanlarla gerçekleştirilmektedir. Farklı programlarla bir dizi teknolojik işlemden geçirildikten sonra sunuma hazır hale getirilir. 360 derece video kamera etrafında olan tüm eylem yakalar. Sanal Turdan farkı, görüntünüm sanal değil, o anki ortamı ve eylemi yansıtan canlılıkta ve hareketli olmasıdır. Farenizin sol tuşuna basılı tutarak, sağa-sola, aşağı-yukarı gezilmesine, yaklaşıp-uzaklaşmaya olanak verir. Bir olayı, mekanı izlerken kafanızın sağında, solunda ve arkasında gözleriniz olduğunu düşünün. Sanal Tur bir mekânı internet üzerinden tanıtmanın en etkin, etkili ve en ekonomik yöntemidir. 360 derecelik bir bakış açısıyla mekânı internetten / lokal bilgisayarından gezen potansiyel müşteriler, etraflarına bakınabilir, aradıkları yada istedikleri detayları kendileri inceleyebilir ve ilgili mekana gitmeksizin mekan hakkında görsel şekilde fikir sahibi olabilirler. Bu sunum ile mekânın akılda kalma oranı çok daha yüksektir. Daha dikkat çekici ve yüksek etkiye sahiptir. Diğer reklam alanlarına kıyasla daha kısa sürede, daha etkin ve kalıcı sonuçlar alınması mümkündür.

Küresel Video
Herhangi bir mekan, işyeri, belde, belediye, yöre, Müze, sergi salonu veya Fuar standının sunumu, tanıtımı için yeni ve heyecan verici form getiriyor.

360 Video
Uzak yerlerden ziyaretçi çekecek, işletmenize yeni müşteriler kazandıracak,, beldenize/yörenize yeni yeni ziryaretciler çekecek, sanki binaların içine girip sadece orada olmak gibi, o atmosferi yaşama duygusunu hareket ve devinimi aktaran bir çalışmadır. Potansiyel ziyaretçileriniz açısından inanılmaz bir farkındalık yaratarak benzerlerinizin birkaç adım önüne geçmesini sağlar.

*Örnek 360 derece videonun kalitesi hızlı yüklenmesi için düşürülmüştür.

360 derece video çekimi hakkında bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Teklif Al
TOP Hemen Arayın!