Drone Çekimi

Drone çekimi hizmetini 2015 yılından beri deneyimli Drone operatörümüzle vermeye devam ediyoruz. Drone kiralamanın yanısıra Drone çekimi hizmetimiz direk yüksek kaliteli kameraya sahip DJI Mavic 3 CINE, DJI Inspire 2 X5s gibi dronelarla yapılan video veya fotoğraf çekim hizmetinin genel adıdır diyebiliriz. Havadayız binden fazla Drone çekimi referansıyla müşterilerimize hizmet vermektedir.

Drone çekimi hizmeti almak için 0212 909 99 71 nolu telefondan bizi arayabilirsiniz. Yazımızın devamında Drone Çekimi'ni en detaylı haliyle size anlatmaya çalışacağız.

Müşteri Hizmetleri

Drone Çekimi Hizmetimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Hemen Arayın!
Gsm: 0543 224 49 51

Drone Çekimi Nasıl Yapılır?

Bizimle yapılacak tüm Drone çekimleri ticari olarak geçmektedir ve izne tabidir. iha.shgm.gov.tr internet sitesinde Amatör uçuşa açık  Drone kullanılabilecek alanlar yeşil olarak işaretlenmiştir ama örneğin neredeyse İstanbul'un geneli izne tabidir. Kırmızı işaretli alanlarda amatör/sportif Drone çekimi yapamazsınız.

Bu tarz projelerde Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'ne en az 2 hafta öncesinden sistemimiz üzerinden Drone sigorta poliçelerimiz, dilekçemiz ve kullanılacak dronun detaylarıyla başvuru yapıyoruz.

Drone çekim iznimiz onaylandığında, projenin önceden belirlenen detaylarına göre Drone çekimini gerçekleştiriyoruz.

Drone Çekimi öncesi aşağıdaki gibi detayların belirlenmesi gerekiyor.

  • Görüntü kalitesi (5.1 K, 4K, 1080x1920 Dikey vb.)
  • Kullanılacak Drone Marka ve Modeli
  • H264,H265, Prores gibi video codec türü
  • Drone çekimi yapılacak alanın belirlenmesi
  • Mavi saat, Altın saat, güneşli, parçalı bulutlu gibi saat dilimi ve hava durumu tercihleri
  • Projenin zorluğuna göre drone operatönün belirlenmesi

Bu tarz detaylar belirlendikten sonra, alınan izne göre sizlerle Drone çekimi için belirlenen alanda buluşuyoruz. Drone çekimi sonrası ham görüntüler dijital ortamda tarafınıza Google Drive veya Wetransfer linkiyle paylaşılıyor.

Drone Çekiminde Havadayız'ın Farkı Nedir?

Türkiye'nin önde gelen Drone çekimi firması olarak, öncü olmaya, kurumsal yaklaşımımızla standartları belirlemeye devam ediyoruz. Her projede sizi dinliyoruz ve doğru yönlendirmeye çalışıyoruz.

Güncel dronelarımız, deneyimli Drone operatörlerimizle, fiyat politikalarımızla farklı olmaya devam edeceğiz.

Drone Çekimi Sıkça Sorulan Sorular

Drone Çekim Fiyatları Nedir?

Projenin niteliğine, konuma, projenin süresine, kullanılacak Drone modeline göre Drone çekim fiyatlarımız değişiklik gösteriyor. Başlangıç ücretimiz 300 USD olarak paylaşabiliriz. Drone çekim fiyatları konusunda detaylı yazımıza linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sizden Drone Kiralayarak Drone Çekimi Yapabilir miyiz?
Hayır, profesyonel drone'ların arabalardaki gibi bir plakası ve detaylı kayıtları, sigortası vardır. Yetkilendirilmiş kişiler haricinde kullanılamaz.

Dji Mavic 3 Cine

Hasselblad kamerası, sensörü ve çekim kalitesiyle drone çekimlerinde ağırlıklı olarak kullandığımız dronelardan biridir.

Dji Inspire 2 Zenmuse x7 Kamera

Değiştirilebilir lensleri, çift operatör kullanımı ve üstün görüntü kalitesiyle reklam filmlerinde kullandığımız drone setidir.

Dji Inspire 2 x5s

Prores Raw çekim kalitesiyle, ham video çekimi post-prodüksiyonda büyük kolaylık sağlıyor. Mavi saat ve gece çekimlerinde, üst düzey çekimlerde kullandığımız drone setidir.

Müşteri Hizmetleri

Drone Çekimi Hizmetimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Hemen Arayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP Hemen Arayın!