Havadayız düşünür,

Elektronik konusundaki tecrübesi ve AR-GE konusundaki başarıları ile Havadayız ekibi, teknik anlamdaki kabiliyetini ve bilgi birikimini, yaratıcılığı ile birleştirerek müşterilerine gerçek anlamda iş çözümleri sunar.

 

Havadayız yaratıcıdır,

Her satış ve pazarlama başarısı, temelinde yaratıcı bir fikre, zeki bir tasarımcıya ve başarılı bir proje yönetimine dayanır. Tüm projelerimiz tamamen kullanıcı odaklı, hayatı kolaylaştırıcı unsurları baz almaktadır.

 

Havadayız ekibi yerli yatırımcıdır,

Havadayız ekibi olarak dışa bağımlılığı en aza indirgemek suretiyle hem üretim, hem satış ve pazarlama hem de işgücü açısından ülkemize eksta bir katma değer yaratma çabasındayız.

 

Havadayız yenilikçidir,

Günümüzde gelişen teknolojiyi her yönüyle yakından takip eden firmamız, projelerinde en yeni teknolojik gelişmeleri ürün, hizmet ve çözümlerine hızlı bir şekilde uyarlayarak konusunda pazarın öncülerinden olmayı hedefler.

 

Havadayız müşteri odaklıdır,

Terzinin kişiye özel hizmet vermesi gibi firmamız da müşteri iihtiyaç ve beklentileri ışığında özel AR-GE ve projelendirme hizmeti sunmaktadır.

 

Havadayız ekibi her yerde,

Geniş bir yelpazede hizmet vermekte ve çok yönlü çözümler sunmaktadır.

 

Havadayız ekibi dinamiktir,

Genç kadrosu ve personel anlayışı ile Havadayız Ekibi,  hizmet yarışında hep ön sıralarda yer almaya aday, başarı ve performans grafiği çizmektedir.

TOP Hemen Arayın!