Sıkça Sorulan Sorular

Havadayız ekibi olarak gerek toplantı ve görüşmelerde yüz yüze gerekse telefonda veya e-mail yoluyla bize yöneltilen soruları cevaplarıyla birlikte düzenleyerek aşağıda ilginize sunmuş bulunmaktayız.  Aşağıda yer almayan her türlü sorularınız için [email protected] adresinden bizlere ulaşarak sorularınızı iletebilirsiniz.

Hayır teknik olarak ekipmanlarımız bunu desteklemiyor.

Şu anda mevcut teknoloji ile 1.000 metre kadar yüksekten kayıt alabiliyoruz. Türkiye'de yasal olarak maksimum irtifa 120 metredir.

Standart olarak 2km ama özel talep doğrultusunda güçlendiriciler ile 12 km'ye kadar çıkabiliyoruz. Yeni teknolojiyle üretilen 2017 itibariyle dronelarımız arasında standart 7 km menzili olanlarda bulunmaktadır.

20km/sa hızda rüzgardan fazlası çekim sahasına göre risk oluşturabiliyor. Bu hız ve sonrasında değerlendirme yaparak çekimi gerçekleştiriyoruz.

Evet, orjinal kayıtlar ile birlikte size standart montaj çalışması yapılmış, temiz ve akıcı bir video teslim ediyoruz.

Ankara, Bursa ve İzmir'de temsilciliklerimiz bulunuyor. Programımızın durumuna göre tüm Türkiye'de havadan çekim hizmeti veriyoruz.

Evet, çok yoğun kar yağışı olmadığı takdirde havadan video, havadan fotoğraf çekimi gerçekleştirebiliyoruz.

Evet, yapılabilir. Teknik olarak mümkün olsada günümüzde yasal düzenlemelerle bu uygulamayı gerçekleştirmek çok zordur.

Drone'un frame olarak adlandırdığımız genel yapısı boyut olarak küçük olabilir ama günümüz teknolojisinde artık daha küçük sensörler bile 8 bit akıcı kaliteli görüntü verebiliyor. DJI Mavic pro gibi bir drone bile görüntü kalitesi anlamında oldukça tatmin edicidir.

Eş zamanlı 6 pille çalışan DJI Mavic pro, DJI Ronin mx ile mükemmel uyumu sayesinde sektörde yaygın kullanılan tüm kameralarla havadan çekim imkanı tanımaktadır.

Müşteri Hizmetleri

Drone Kiralama Hizmetimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Bizi Hemen Arayın!

TOP Hemen Arayın!