Salon Seramoni için havadaydık.

Cumartesi, 24 Mart 2018 Yazan

İstanbul Avcılarda bulunan Salon Seramoni’nin havadan çekimini gerçekleştirdik. Eşsiz mimarisi ve zengin menüleriyle salon seramoni misafirlerine unutulmaz bir akşam yaşatmak için misafirlerini bekliyor.

Duvarlarınızı süsleyen Wall 212 firmasının İstanbul Silivrideki fabrikasında havadan fotoğraf çekimi gerçekleştirdik. Bu projede çekimde bize eşlik eden Matrıce 600pro ve sony A7S 2 ekipmanlarımız oldu.

blank

İstanbul’da un en gözde üniversitelerinden biri olan Kültür Üniversitesi’nde hizmet vermekte olan Akpaz Catering çok güzel bir çalışma gerçekleştirdik. Akpaz Catering, üniversite içerisinde öğrencilere sosyal aktivite, dinlenme alanları ve yemek hizmeti vermektedir. Çalışmamızı gerçekleştirirken İstanbul un eşsiz görüntüsünü ve deniz manzarasını da çekmeden edemedik.   Çalışmamızın en eğlenceli yanı ise sıcak bir çalışma ortamının olmasıydı. Havanın güzel oluşu sayesinde havadan gerçekleştirdiğimiz

Four Seasons Otelde Düğün

Salı, 01 Kasım 2016 Yazan

Boğazın en güzel köşelerinden birinde Four Seasons Otelde bir düğün çekiminde bulunduk. Çekim yaparken boğazın eşsiz güzelliği bizi bizden aldı diyebilirim. Çok başarılı bir çalışma göstererek çalışmamızı mutlu bir şekilde sonlandırdık. Organizasyon profesyonel bir çalışma sayesinde hiçbir sorun yaşamadan tamamlandı. Ancak boğazın havadan çekim görüntülerinin insanı büyülediği bir gerçek. Her daim havadayız!

Ömerli Havadan Keşif

Pazartesi, 31 Ekim 2016 Yazan

Ömerli de yapılan havadan çekim sayesinde yapmak istenilen projelerin gidişatını daha iyi görebilirsiniz. Bu çalışmamız profesyonel ekip çalışması ile başarıya ulaştı. Ulaştığımız görüntüler oldukça yüksek çözünürlüklere sahip. Ayrıca yukarıdan çekim ile yol ve güzergahların daha da anlaşılır olduğunu görebilirsiniz. Ömerli havadan çekim konusunda çok uygun bir lokasyon.

blank

Haydarpaşa Garı Havadan Çekim

Pazartesi, 31 Ekim 2016 Yazan

Bilindiği gibi İstanbul’u İstanbul yapan nadir yapılardan biri de Haydarpaşa garıdır. Tarihi dokusuna bir de havadan göz atalım dedik. Kadıköy bu metropol şehrin en güzel ilerinden sadece biri. Burada havalandığımızda muhteşem tarihi yapılara ratlamamak elde değil. Günlük yaşantınızda gezerken göremeyeceğiniz güzelliklere biz havadan rahatlıkla ulaşabiliyoruz. Çekimlerimiz arasında İstanbul havadan çekim en çok deneyimli olduğumuz bölgedir.

Konu Etiketleri:
blank

İstanbul’un Bomonti bölgesinde gerçekleştirdiğimiz havadan çekimde misafirlerimiz bizleri yalnız bırakmadı. Sık sık kadraja giren ziyaretçilerimiz, görüntülerimizin daha da zenginleşmesine yardımcı oldu. Çekimlerimizden bol martılı kısa bir kesiti sizlere sunmaktan memnuniyet duyduğumuzu belirtmek isteriz…